| Ονομασία μάρκας: | INYKO |
| Αριθμός μοντέλου: | K212 |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Start From USD $ 2595.00 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 1000 το μήνα |
Inyko 7-στρωματική καμπίνα ύπνου & εργασίας: Ξεκουραστείτε, Συγκεντρωθείτε, Επιτύχετε
Ζήστε την τέλεια ισορροπία παραγωγικότητας και ξεκούρασης με την Inyko 7-στρωματική καμπίνα ύπνου & εργασίας. Σχεδιασμένη με προηγμένη 7-στρωματική ακουστική δομή, αυτή η καμπίνα προσφέρει ανώτερη ηχομόνωση, δημιουργώντας ένα πραγματικά αθόρυβο περιβάλλον για βαθιά συγκέντρωση ή γαλήνιο ύπνο.
Μεταμορφώστε τον χώρο εργασίας σας άμεσα. Χρησιμοποιήστε την ως ιδιωτικό γραφείο για εμπιστευτικές συσκέψεις, ως ήσυχο χώρο μελέτης για εντατική μάθηση, ή ως άνετη καμπίνα ύπνου για σύντομους ύπνους και διανυκτερεύσεις.
Είτε κλείνετε μια συμφωνία είτε αναπληρώνετε τον ύπνο σας μετά την υποστήριξη της ομάδας σας στο Παγκόσμιο Κύπελλο, η Inyko εξασφαλίζει απόλυτη ηρεμία. Είναι κάτι παραπάνω από ένας θάλαμος. Είναι μια ολοκληρωμένη λύση ευεξίας. Inyko: Δουλέψτε σκληρά, ξεκουραστείτε καλά, σε τέλεια σιωπή.
| Όνομα Προϊόντος | Καμπίνα Συνάντησης Δύο Ατόμων (KD) |
|---|---|
| Εξωτερικές Διαστάσεις | Μ200 × Π120 × Υ230cm |
| Εσωτερικές Διαστάσεις | Μ186 × Π104 × Υ206cm |
| Υλικά Κατασκευής | Λαμαρίνα, Ακουστικό πάνελ από πολυεστερική ίνα, Ξύλινη σανίδα, Βαμβάκι ηχοαπορρόφησης, Στρώμα αλουμινίου, Αντικραδασμικό στρώμα, Γυαλί 3C |
| Ακουστική Απόδοση | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| Τροφοδοτικό | 100-240V/50-60Hz |
| Σύστημα Εξαερισμού | Τουρμπίνα + ανεμιστήρας άξονα σταθερής πίεσης (>250m³/h) |
| Σύστημα Φωτισμού | Κεντρικό σύστημα φωτισμού (3000K/4500K/6000K) |
| Βασικά Έπιπλα | Γραφείο ×1 Καναπές ×2 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 226 × 95 × 130cm |
| Μεικτό Βάρος | 550KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εφαρμογές:
Σχολείο, Στέγαστρο αυτοκινήτου, Ξενοδοχείο, Σπίτι, Κιόσκι, Περίπτερο, Γραφείο, Φυλάκιο, Φρουραρχείο, Κατάστημα, Βίλα, Αποθήκη, Εργαστήριο, Εργοστάσιο.
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε: Πώς είναι ο εξαερισμός στην καμπίνα εργασίας;
Α: Εξοπλισμένο με 2 ανεμιστήρες χαμηλού θορύβου, προσφέροντας υψηλή απόδοση εναλλαγής αέρα (ανανεώνει τον αέρα περίπου κάθε 5 λεπτά), εξασφαλίζοντας φρέσκο αέρα μέσα στην καμπίνα.