| Ονομασία μάρκας: | INYKO |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ105 |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Start From USD $ 1699.00 |
| Ικανότητα προμήθειας: | 1000 μονάδα / μήνα |
Έξυπνος ηχομονωμένος θάλαμος LED Inyko: Φωτίστε την εστίασή σας
Αναβαθμίστε τον χώρο εργασίας σας με τον ηχομονωμένο θάλαμο Inyko, που διαθέτει ενσωματωμένο σύστημα φωτισμού LED που δημιουργεί την τέλεια ατμόσφαιρα για παραγωγικότητα. Συνδυάζοντας στυλ με ουσία, αυτός ο θάλαμος γραφείου προσφέρει ηχομόνωση STC 45dB, διασφαλίζοντας ότι οι εμπιστευτικές σας συσκέψεις και οι τηλεφωνικές σας κλήσεις παραμένουν αυστηρά ιδιωτικές.
Μπείτε μέσα για να ζήσετε ένα ήρεμο, καλά φωτισμένο περιβάλλον που σας προστατεύει από τους περισπασμούς του γραφείου. Είτε κλείνετε μια συμφωνία είτε φιλοξενείτε μια εικονική σύνοδο κορυφής, η ανώτερη ακουστική απόδοση εγγυάται κρυστάλλινη επικοινωνία.
Είναι επίσης το απόλυτο gaming lounge για το Παγκόσμιο Κύπελλο – βυθιστείτε στον αγώνα με δυναμικό φωτισμό και μηδενική διαρροή ήχου. Inyko: Φωτίστε την εργασία σας, σιγάστε τον θόρυβο.
Ο θάλαμος τηλεφώνου είναι ένα ανεξάρτητο ήσυχο δωμάτιο σχεδιασμένο για ένα ή δύο άτομα, που λειτουργεί ως χώρος συνομιλίας ή απόδραση από τον θόρυβο του ανοιχτού γραφείου. Ιδανικό για εταιρείες που απαιτούν ειδικούς χώρους για τηλεφωνικές κλήσεις ή διαδικτυακές διασκέψεις (π.χ. Zoom). Παρέχει εξαιρετική ιδιωτικότητα και καταστολή ήχου, καθιστώντας το την τέλεια συμπληρωματική εγκατάσταση για ανοιχτά γραφεία. Ο αρθρωτός σχεδιασμός επιτρέπει την πλήρη προσαρμογή του μεγέθους, των υλικών και των λειτουργιών.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Μοντέλο | K105 (και προσαρμοσμένα μεγέθη) |
| Εσωτερικός Χώρος | 910 * 920 * 2060 mm (Βάθος * Πλάτος * Ύψος) |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | 1050 * 1000 * 2300 mm (Βάθος * Πλάτος * Ύψος) |
| Υλικά | Παχύ φύλλο μετάλλου με οικολογικό χρώμα |
| Γυαλί | 8mm γυαλί ασφαλείας ανθεκτικό στην κρούση |
| Ηχομονωτικά Υλικά | Πάνελ αλουμινίου κηρήθρας + βαμβάκι ηχομόνωσης + ηχομονωτική πλάκα βαθμίδας ENF + ακουστική πλάκα βαθμίδας Α |
| Ηχομόνωση | STC35dB (± 5dB) / RT0.75s (± 0.1s) |
| Ροή Αέρα | 2 ανεμιστήρες εξαερισμού χαμηλού θορύβου (ανανεώνει τον αέρα περίπου κάθε 3 λεπτά) |
| Φωτισμός | Φυσικό Φως 3000-6000K |
| Σύστημα Τροφοδοσίας | 110-240V/50Hz & 12V |
| Πρίζες | Πρίζα 5 οπών με διπλό USB |
| Μεικτό Βάρος | 380 kg |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 2260 * 620 * 1250 mm (Βάθος * Πλάτος * Ύψος) |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Α: Οπωσδήποτε! Ο ανεμιστήρας του θαλάμου επιτυγχάνει άνετη, ρυθμιζόμενη θερμοκρασιακά ροή αέρα χωρίς να διακυβεύεται η ακουστική απόδοση.
Α: Το σύστημα φρέσκου αέρα στον θάλαμο γραφείου δεν δημιουργεί κανέναν άλλο αισθητό θόρυβο.
Α: Βεβαίως! Ο θάλαμος γραφείου τύπου τηλεφωνικού θαλάμου δεν μπλοκάρει κανένα ασύρματο σήμα.
Α: Οι θάλαμοί μας συνοδεύονται από εγχειρίδιο εγκατάστασης, βίντεο εγκατάστασης και λίστα αποστολής.
Α: Ένας μονός θάλαμος γραφείου συνήθως διαρκεί 0,5-1 ώρα.
Οι θάλαμοι γραφείου για 2 άτομα συνήθως διαρκούν λιγότερο από 2 ώρες.
Οι θάλαμοι γραφείου για 4 άτομα συνήθως διαρκούν λιγότερο από 3 ώρες.
Οι θάλαμοι γραφείου για 6 άτομα συνήθως διαρκούν 4 ώρες.
Α: Παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μετά την πώληση οποιαδήποτε στιγμή. Η ομάδα μας θα αξιολογήσει το πρόβλημά σας και θα προτείνει μια αντίστοιχη λύση.
Α: Ο κύκλος παράδοσης είναι γενικά 7-12 ημέρες.
Α: Κάθε θάλαμος έχει εγγύηση 5 ετών.
Ζημιές, συμπεριλαμβανομένων, ενδεικτικά, της κακής χρήσης, της ζημιάς που προκαλείται από τον χρήστη, της ζημιάς από υγρά, της μούχλας ή της προσβολής από παράσιτα, δεν καλύπτονται από αυτήν την εγγύηση.
Α: Είμαστε εργοστάσιο και υποστηρίζουμε παραγγελίες δειγμάτων, OEM, ODM, OBM
Α: Ναι, το μέγεθος, το εξωτερικό χρώμα, η εσωτερική διαμόρφωση και άλλα χαρακτηριστικά μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.