| Ονομασία μάρκας: | INYKO |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ218 |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αθόρυβο θάλαμο Inyko για 4 άτομα: Συνεργασία, Ενισχυμένη
Μετατρέψτε οποιονδήποτε χώρο σε ιδιωτική αίθουσα συσκέψεων με τον αθόρυβο θάλαμο Inyko για 4 άτομα. Σχεδιασμένος για δυναμικές ομάδες, αυτός ο θάλαμος γραφείου προσφέρει εντυπωσιακή ακουστική απόδοση 48.8dB, διασφαλίζοντας ότι οι συζητήσεις σας παραμένουν εμπιστευτικές και κρυστάλλινες.
Ξεχάστε τις χρονοβόρες κατασκευές. Ο σχεδιασμός γρήγορης εγκατάστασης σημαίνει ότι μπορείτε να εγκαταστήσετε μια πλήρως λειτουργική αίθουσα συσκέψεων σε ελάχιστο χρόνο. Είναι η τέλεια λύση για ευέλικτους χώρους εργασίας που απαιτούν άμεση ιδιωτικότητα.
Είτε σχεδιάζετε την ανάπτυξη της επιχείρησής σας είτε συγκεντρώνετε τρεις φίλους για να πανηγυρίσετε τη νίκη στο Παγκόσμιο Κύπελλο, το Inyko προσφέρει το απόλυτο αθόρυβο καταφύγιο. Inyko: Εγκαταστήστε γρήγορα, συναντηθείτε έξυπνα, επιτύχετε περισσότερα.
| Όνομα προϊόντος | Θάλαμος συνάντησης για 4-6 άτομα (KD) |
| Εξωτερικές διαστάσεις | Μ200*Π180*Υ233cm |
| Εσωτερικές διαστάσεις | Μ186*Π164*Υ206cm |
| Υλικά κατασκευής | Λαμαρίνα, ακουστικό πάνελ από πολυεστερική ίνα, ξύλινη σανίδα, βαμβάκι ηχοαπορρόφησης, στρώμα αλουμινίου, στρώμα αντικραδασμικό, λαμαρίνα, γυαλί 3C |
| Ακουστική απόδοση | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| Σύστημα τροφοδοσίας ρεύματος | Τροφοδοτικό 100-240V/50-60Hz |
| Σύστημα εξαερισμού | Σύστημα εξαερισμού σταθερής πίεσης Turbo + shaft-flow (όγκος αέρα >250m³/h) |
| Σύστημα φωτισμού | Κεντρικό σύστημα φωτισμού 3000K/4500K/6000K |
| Επιλογές επίπλων | Γραφείο*1 & Καναπές*2 |
| Μέγεθος μονής συσκευασίας | 226*116*134cm |
| Μονό μεικτό βάρος | 780KG |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά | ENF Μηδενικές εκπομπές; Ηχομόνωση; Πυράντοχο |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ιδανικό για χρήση σε γραφεία, χώρους ανοιχτού σχεδιασμού, εκπαιδευτικά ιδρύματα και οποιονδήποτε χώρο όπου απαιτείται ιδιωτικός χώρος συνάντησης για διεξαγωγή συζητήσεων, συνεντεύξεων ή συνεργασιών μικρών ομάδων χωρίς να διαταράσσεται το περιβάλλον.