| Ονομασία μάρκας: | INYKO |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ105 |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Start From USD $ 1699.00 |
| Ικανότητα προμήθειας: | 1000 μονάδα / μήνα |
Η απόλυτη ηχομόνωση του γραφείου
Να ξεφύγετε από τον θόρυβο και να επικεντρωθείτε με το Υπηρεσιακό Κεφαλάκι μας, σχεδιασμένο για τον σύγχρονο επαγγελματία.Αυτό το ιδιωτικό καταφύγιο προσφέρει εξαιρετική μείωση θορύβου έως και 50 ντεσιμπέλ., σβήνοντας αμέσως την κουβέντα του γραφείου και τους ήχους του φόντου.
Σε αντίθεση με τις κανονικές κάψουλες, διαθέτει ένα εξελιγμένο ενσωματωμένο σύστημα εξαερισμού, το οποίο εξασφαλίζει μια συνεχή ροή καθαρού αέρα για να σας κρατά δροσερό, άγρυπνο και άνετο καθ' όλη τη διάρκεια της εργάσιμης ημέρας.Αν χρειάζεστε ένα ήσυχο χώρο για εμπιστευτικές κλήσεις, βαθιά συγκέντρωση, ή μια στιγμή ανάπαυσης, η κάψουλα μας παρέχει το τέλειο περιβάλλον.
Αύξηση της παραγωγικότητας και της ευημερίας. Επένδυση σε έναν πιο έξυπνο τρόπο εργασίας.
Σχεδιασμένο με γνώμονα την ευελιξία, η αρθρωτή δομή του θαλάμου επιτρέπει ευέλικτη προσαρμογή για να ταιριάζει στον συγκεκριμένο χώρο σας.συνδυάζοντας κομψή σύγχρονη αισθητική με ισχυρή λειτουργικότητα για να ανυψώσει οποιοδήποτε σύγχρονο χώρο εργασίας.
Ο τηλεφωνικός θάλαμος K105 είναι ένα ανεξάρτητο ήσυχο δωμάτιο σχεδιασμένο για ένα ή δύο άτομα, που χρησιμεύει ως χώρος συνομιλίας ή διαφυγής από τον θόρυβο του ανοιχτού γραφείου.Ιδανικό για εταιρείες που χρειάζονται ειδικούς χώρους για τηλεφωνικές κλήσεις ή διαδικτυακές διασκέψειςΠαρέχει εξαιρετική ιδιωτικότητα και ηχητική καταστολή, καθιστώντας την την τέλεια συμπληρωματική εγκατάσταση για ανοιχτά γραφεία.και λειτουργίες.
| Σχήμα | Κ105 (και μεγέθη προσαρμοσμένα) |
| Εσωτερικός χώρος | Δ910 * W920 * H2060 mm |
| Εξωτερικές διαστάσεις | D1050 * W1000 * H2300 mm |
| Υλικά | Σφραγίδα πάχυνσης με φιλική προς το περιβάλλον μπογιά |
| Γυαλί | 8 mm ανθεκτικό σε χτυπήματα γυαλί ασφαλείας |
| Ηχομονωμένα υλικά | Πίνακα από αλουμίνιο μελιού + ηχομονωμένο βαμβάκι + ηχομονωμένο πλάνο βαθμού ENF + ηχητικό πλάνο βαθμού Α |
| Ηχομόνωση | STC35dB (± 5dB) / RT0,75s (± 0,1s) |
| Αεροπορία | 2 ανεμιστήρες αερισμού χαμηλού θορύβου (ανανεώνει τον αέρα περίπου κάθε 3 λεπτά) |
| Φωτισμός | Φυσικό φως 3000-6000K |
| Σύστημα ισχύος | 110-240V/50Hz & 12V |
| Συμπλέκτες | Πεντάσωμη πρίζα με διπλό USB |
| Ακαθάριστο βάρος | 380 κιλά |
| Μέγεθος συσκευασίας | D2260 * W620 * H1250 mm |