| Marka Adı: | INYKO |
| Model Numarası: | K105 |
| Adedi: | 1 ünite |
| Fiyat: | Start From USD $ 1699.00 |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 Birim / Ay |
En Son Ses Sıtımlı Ofis Podu
Gürültüden kaçın ve modern profesyoneller için tasarlanmış premium ses geçirmez ofis modumuzla odaklanmayı yeniden kazanın.Bu özel sığınak 50 desibele kadar olağanüstü bir gürültü azaltımı sağlıyor., anında dikkat dağıtan ofis sohbetlerini ve arka plan seslerini susturuyor.
Standart kapsüllerden farklı olarak, karmaşık bir havalandırma sistemine sahiptir ve iş gününüz boyunca serin, uyanık ve rahat kalmanız için sürekli temiz hava akışı sağlar.Gizli görüşmeler için sessiz bir yere ihtiyacınız var mı?, derin konsantrasyon, veya bir anlık dinlenme, kapsülümüz mükemmel bir ortam sağlar.
Verimliliği ve refahı yükseltin. Daha akıllı bir çalışma şekline yatırım yapın.
Çok yönlülüğü göz önünde bulundurarak tasarlanan modüler yapısı, özel alanınıza uygun olarak esnek bir özelleştirme sağlar.modern estetiği güçlü işlevsellikle birleştirerek modern bir işyerini yükseltmek.
K105 telefon kulübesi, bir veya iki kişi için tasarlanmış bağımsız sessiz bir odadır ve sohbet alanı veya açık planlı ofis gürültüsünden kaçmak için kullanılır.Telefon görüşmeleri veya web konferansları için özel alanlar gerektiren şirketler için idealdirModüler tasarımı boyut, malzeme, işyerleri ve işyerleri tamamen özelleştirmeyi sağlar.ve işlevleri.
| Model | K105 (ve özel boyutlar) |
| İç mekan | D910 * W920 * H2060 mm |
| Dış Boyutlar | D1050 * W1000 * H2300 mm |
| Malzemeler | Çevre dostu boya ile kalınlaştırılmış metal levha |
| Cam | 8 mm çarpıma dayanıklı güvenlik camı |
| Ses geçirmez malzemeler | Bal çekirdeği alüminyum paneli + ses geçirmez pamuk + ENF sınıfı ses geçirmez kart + A sınıfı akustik kart |
| Ses yalıtımı | STC35dB (± 5dB) / RT0.75s (± 0.1s) |
| Hava akışı | 2 düşük gürültülü havalandırma fanı (yaklaşık olarak her 3 dakikada bir hava tazeliyor) |
| Işıklandırma | Doğal ışık 3000-6000K |
| Güç Sistemi | 110-240V/50Hz & 12V |
| Soketler | Çift USB'li 5 delikli priz |
| Brüt Ağırlık | 380 kg |
| Paketin Boyutları | D2260 * W620 * H1250 mm |