| نام تجاری: | INYKO |
| شماره مدل: | K218 |
| مقدار تولیدی: | 1 واحد |
| شرایط پرداخت: | T/T |
اینیکو ۴ نفره: همکاری بدون وقفه
دفتر باز خود را به یک اتاق جلسات خصوصی با غرفه جلسات 4 نفره اینیکو تبدیل کنید. این کابین وسیع برای همکاری طراحی شده است.اطمینان از اینکه بحث های تیم شما محرمانه و شفاف باقی می ماند.
طراحی شده برای چابکی، دارای یک فرآیند نصب سریع و یک طراحی کاملا متحرک است، که به شما امکان می دهد فضای کاری خود را بلافاصله بدون ساخت دوباره تنظیم کنید.چه شما در حال طوفان مغزی استراتژی ها و یا میزبانی تماس های مشتری، اينکو بيشتر از همه بيشتر از همه بيشتر از همه بيشتر از همه
این همچنین بهترین اتاق تماشای جام جهانی است که چهار دوست را برای تشویق به پیروزی در حریم خصوصی جمع می کند.
| نام محصول | 4 تا 6 نفره (KD) |
| اندازه بیرونی | L200*W180*H233cm |
| اندازه داخلی | L186*W164*H206cm |
| مواد ساختمانی | ورق فلزی، پانل صوتی فیبر پلی استر، تخته چوبی، پنبه جذب صدا، لایه آلومینیوم، لایه ضدصدمه، ورق فلزی، شیشه 3C |
| عملکرد آکوستیک | STC35dB ((± 5dB) /RT0.25S |
| سیستم تامین برق | منبع برق 100-240V/50-60Hz |
| سیستم خروجی | سیستم تهویه با فشار ثابت توربو + جریان شیفت (حجم هوا >250m3/h) |
| سیستم روشنایی | سیستم روشنایی مرکزی 3000K/4500K/6000K |
| گزینه های مبلمان | میز*1 و کاناپه*2 |
| اندازه بسته ی تک | ۲۲۶*۱۱۶*۱۳۴ سانتی متر |
| وزن ناخالص واحد | ۷۸۰ کیلوگرم |
| ویژگی های اضافی | ENF انتشار صفر؛ عایق صوتی؛ ضد آتش |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
مناسب برای استفاده در دفاتر، فضاهای کار باز، موسسات آموزشی و هر منطقه ای که نیاز به یک فضای جلسه خصوصی برای انجام بحث، مصاحبه،یا همکاری های گروهی کوچک بدون اختلال در محیط اطراف.