| Nazwa marki: | INYKO |
| Numer modelu: | K230 |
| MOQ: | 1 |
| Warunki płatności: | T/T, akredytywa |
| Umiejętność dostaw: | 1000 miesięcznie |
Mobilna kabina Inyko dla 6 osób: przestrzeń na każdy cel
Maksymalnie wykorzystaj potencjał swojego biura dzięki mobilnej kabinie Inyko dla 6 osób. Zaprojektowana z myślą o wszechstronności, ta przestronna kabina służy jako sala konferencyjna do współpracy, cicha budka telefoniczna, a nawet wygodna kabina do spania na krótkie drzemki.
Wyposażona w doskonałą izolację akustyczną, tworzy spokojne sanktuarium w najbardziej ruchliwym otoczeniu. Chociaż wymagany jest montaż, rezultatem jest solidna, wysokiej jakości konstrukcja, którą można łatwo przenieść, aby dopasować ją do zmieniających się potrzeb.
Niezależnie od tego, czy organizujesz sesję strategiczną zespołu, czy zbierasz przyjaciół na imprezę z okazji Mistrzostw Świata, Inyko dostosowuje się do Twojego rytmu. Inyko: Zbuduj swoją przestrzeń, wzmocnij swój fokus.
| Nazwa produktu | Kabina konferencyjna dla dwóch osób (KD) |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne | Dł. 200 × Szer. 230 × Wys. 230 cm |
| Wymiary wewnętrzne | Dł. 214 × Szer. 206 × Wys. 206 cm |
| Materiały konstrukcyjne | Blacha, panel akustyczny z włókna poliestrowego, płyta drewniana, bawełna dźwiękochłonna, warstwa aluminiowa, warstwa antywstrząsowa, szkło 3C |
| Wydajność akustyczna | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| Zasilanie | 100-240V/50-60Hz |
| System wentylacji | Wentylacja turbinowa + osiowa o stałym ciśnieniu (>250m³/h) |
| System oświetlenia | Centralny system oświetlenia (3000K/4500K/6000K) |
| Standardowe meble | Biurko ×1 Sofa ×2 |
| Wymiary opakowania | 226 × 143 × 125 cm |
| Waga brutto | 900KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()