| Marka Adı: | INYKO |
| Model Numarası: | K212 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Start From USD $ 2595.00 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 |
En İyi Hibrit: Sıkı Çalış, İyi Dinlen
Modern çalışma alanı için tasarlanmış çok yönlü toplantı ve uyku kapsülümüzle üretkenlik ve dinlenme arasındaki mükemmel dengeyi keşfedin.Bu kabin gelişmiş 7 katmanlı akustik yapıya sahiptir., dış dünyayı tamamen susturan üstün ses yalıtımı sağlıyor.
Gizli konferans görüşmeleri için özel bir ortama ihtiyacınız olsun ya da bir mola sırasında şarj için sessiz bir sığınak, bu kapsül ihtiyaçlarınıza uyarlanır.Güçlü yalıtım, tamamen gizlilik ve akustik konfor sağlar., bu nedenle çalışanların refahına değer veren yüksek performanslı ofisler için ideal bir çözümdür.
Derin bir şekilde odaklanmak için içeri girin ya da iyi uyuyun.
| Ürün Adı | Çift kişilik toplantı pod (KD) |
|---|---|
| Dış Boyutlar | L200 × W120 × H230cm |
| İç Boyutlar | L186 × W104 × H206cm |
| İnşaat Malzemeleri | Yaprak Metal, Polyester lif ses paneli, Ahşap tahta, Ses emici pamuk, Alüminyum katman, Şok karşıtı katman, 3C cam |
| Akustik Performans | STC35dB ((± 5dB) /RT0.25S |
| Güç kaynağı | 100-240V/50-60Hz |
| Havalandırma sistemi | Turbo + asansör akışı sabit basınçlı havalandırma (> 250m3/h) |
| Işıklandırma Sistemi | Merkezi aydınlatma sistemi (3000K/4500K/6000K) |
| Standart Mobilya | Masa ×1 ve kanepe ×2 |
| Paketin Boyutları | 226 × 95 × 130cm |
| Brüt Ağırlık | 550KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Uygulamalar:
Okul, araba bahçesi, otel, ev, kiosk, dükkân, ofis, nöbethanesi, gardiyan odası, dükkan, villa, depo, atölyesi, fabrika.
Sıkça sorulan sorular:
S: İş Kapsülündeki havalandırma nasıl?
A: 2 düşük gürültülü havalandırma fanı ile donatılmış, yüksek hava değişimi verimliliği sunar (yaklaşık 5 dakikada bir hava tazelir), kapsülün içindeki temiz havayı sağlar.