| Ονομασία μάρκας: | INYKO |
| Αριθμός μοντέλου: | K212 |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Start From USD $ 2595.00 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 1000 το μήνα |
Η Σιωπή, Κατασκευασμένη στην Τελειότητα
Μπείτε σε έναν κόσμο απόλυτης ησυχίας με το Premium STC 45 Phone Pod μας σχεδιασμένο για επαγγελματίες που απαιτούν το καλύτερο,Αυτό το γραφείο διαθέτει μια προηγμένη 7 στρωμάτων ακουστική δομή που ουσιαστικά εξαλείφει τον εξωτερικό θόρυβο, διασφαλίζοντας κρυστάλλινες κλήσεις και βαθιά εστίαση.
Χτίζουμε για μακροζωία και γαλήνη, υποστηρίζοντας την ανώτερη δεξιοτεχνία μας με μια ολοκληρωμένη 5ετή εγγύηση.Είτε χρειάζεστε ένα ιδιωτικό χώρο για εμπιστευτικές κλήσεις ή μια ήσυχη γωνία για απομακρυσμένη εργασία, αυτό το θάλαμο παρέχει ασυμβίβαστη ηχομόνωση.
Επενδύστε σε ποιότητα που διαρκεί και αναβαθμίστε τον χώρο εργασίας σας με την απόλυτη ηχομόνωση λύση σήμερα.
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο άτομα συνάντηση Pod (KD) |
|---|---|
| Εξωτερικές διαστάσεις | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Εσωτερικές διαστάσεις | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Κατασκευαστικά υλικά | Χάλυβα φύλλο, Πίνακα ήχου από ίνες πολυεστέρα, ξύλινο χαρτί, Αμβλήτρια του ήχου βαμβάκι, στρώμα αλουμινίου, αντι-ογκώδη στρώμα, γυαλί 3C |
| Ακουστική απόδοση | STC35dB ((± 5dB) /RT0.25S |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-240V/50-60Hz |
| Σύστημα εξαερισμού | Επενδύσεις με σταθερή πίεση (πάνω από 250 m3/h) |
| Σύστημα φωτισμού | Κεντρικό σύστημα φωτισμού (3000K/4500K/6000K) |
| Τυπικά έπιπλα | Γραφείο ×1 & Καναπέ ×2 |
| Μέγεθος συσκευασίας | 226 × 95 × 130 εκατοστά |
| Ακαθάριστο βάρος | 550 κιλά |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εφαρμογές:
Σχολείο, Κάρπορντ, Ξενοδοχείο, Σπίτι, Κίος, Κουτί, Γραφείο, Φρουρά, Φρουρά, Καταστήματα, Βίλες, Αποθήκες, Εργαστήρια, Εργοστάσια.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Πώς είναι ο εξαερισμός στο Work Pod;
Α: Εξοπλισμένο με 2 ανεμιστήρες αερισμού χαμηλού θορύβου, που προσφέρουν υψηλή αποτελεσματικότητα ανταλλαγής αέρα (ανανεώνει τον αέρα περίπου κάθε 5 λεπτά), εξασφαλίζοντας καθαρό αέρα στο εσωτερικό της κάψουλας.