| نام تجاری: | INYKO |
| شماره مدل: | K212 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | Start From USD $ 2595.00 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 در ماه |
سکوت، به صورت کامل ساخته شده
وارد دنياي آرامش کامل با دستگاه تلفن برتر STC 45 ما بشيداین کابینت اداری دارای یک ساختار صوتی پیشرفته 7 لایه ای است که تقریباً صداهای خارجی را از بین می برد، با اطمینان از صداهای شفاف و تمرکز عمیق.
ما برای طول عمر و آرامش ذهن می سازیم، که از دستکاری برتر ما با یک گارانتی جامع 5 ساله پشتیبانی می کند.چه شما به یک فضای خصوصی برای تماس های محرمانه یا گوشه ای آرام برای کار از راه دور نیاز دارید، اين کابين از جدايي صداي بدون سازش استفاده ميکنه
در کیفیت پایدار سرمایه گذاری کنید فضای کاری خود را با بهترین راه حل ضد صدا امروز ارتقا دهید.
| نام محصول | جعبه ملاقات دو نفره (KD) |
|---|---|
| ابعاد بیرونی | L200 × W120 × H230cm |
| ابعاد داخلی | L186 × W104 × H206cm |
| مواد ساختمانی | ورق فلزی، پانل صوتی فیبر پلی استر، تخته چوبی، پنبه جذب صدا، لایه آلومینیوم، لایه ضد شوک، شیشه 3C |
| عملکرد آکوستیک | STC35dB ((± 5dB) /RT0.25S |
| منبع برق | 100-240V/50-60Hz |
| سیستم تهویه | هواپیمایی با فشار ثابت تربو + جریان شیفت (>250m3/h) |
| سیستم روشنایی | سیستم روشنایی مرکزی (3000K/4500K/6000K) |
| مبلمان استاندارد | میز ×1 و مبل ×2 |
| ابعاد بسته | ۲۲۶ × ۹۵ × ۱۳۰ سانتی متر |
| وزن ناخالص | ۵۵۰ کیلو |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
کاربردها:
مدرسه، پارکینگ، هتل، خانه، کیوسک، استال، دفتر، نگهبانخانه، نگهبانخانه، مغازه، ویلا، انبار، کارگاه، کارخانه.
سوالات متداول:
س: تهویه هوا در کابین کار چطوره؟
ج: مجهز به 2 فن تهویه کم سر و صدا است که بهره وری بالایی از مبادله هوا را ارائه می دهد (تقریباً هر 5 دقیقه یکبار هوا را تازه می کند) و هوای تازه را در داخل کپسول تضمین می کند.