| Marka Adı: | INYKO |
| Model Numarası: | K212 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Start From USD $ 2595.00 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 |
Mükemmelliğe Adanmış Sessizlik
Tamamen sessiz bir dünyaya adım atın, Premium STC 45 Telefon Kabinimizle tanışın. En iyisini talep eden profesyoneller için tasarlanmış bu ofis kabini, dış gürültüyü neredeyse tamamen ortadan kaldıran gelişmiş 7 Katmanlı Akustik Yapısı ile kristal netliğinde görüşmeler ve derin odaklanma sağlar.
Uzun ömür ve gönül rahatlığı için üretiyoruz, üstün işçiliğimizi kapsamlı bir 5 Yıl Garanti ile destekliyoruz. Gizli görüşmeler için özel bir alana veya uzaktan çalışma için sessiz bir köşeye ihtiyacınız olsun, bu kabin tavizsiz ses yalıtımı sunar.
Kalıcı kaliteye yatırım yapın. Nihai ses yalıtımlı çözümle çalışma alanınızı bugün yükseltin.
| Ürün Adı | Çift Kişilik Toplantı Kabini (KD) |
|---|---|
| Dış Boyutlar | U200 x G120 x Y230cm |
| İç Boyutlar | U186 x G104 x Y206cm |
| Yapı Malzemeleri | Sac Metal, Polyester elyaf ses paneli, Ahşap levha, Ses emici pamuk, Alüminyum katman, Darbe önleyici katman, 3C cam |
| Akustik Performans | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| Güç Kaynağı | 100-240V/50-60Hz |
| Havalandırma Sistemi | Turbo + şaft-akışlı sabit basınçlı havalandırma (>250m³/h) |
| Aydınlatma Sistemi | Merkezi aydınlatma sistemi (3000K/4500K/6000K) |
| Standart Mobilya | Masa x1 Sofa x2 |
| Paket Boyutları | 226 x 95 x 130cm |
| Brüt Ağırlık | 550KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Uygulamalar:
Okul, Otopark, Otel, Ev, Kiosk, Tezgah, Ofis, Nöbetçi kulübesi, Güvenlik kulübesi, Dükkan, Villa, Depo, Atölye, Fabrika.
SSS:
S: Çalışma Kabinindeki havalandırma nasıl?
C: Yüksek hava değişim verimliliği sunan (havayı yaklaşık her 5 dakikada bir yenileyen) 2 düşük gürültülü havalandırma fanı ile donatılmıştır, kabin içinde taze hava sağlar.