| Nazwa marki: | INYKO |
| Numer modelu: | K212 |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Start From USD $ 2595.00 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 1000 miesięcznie |
Cisza, stworzona do doskonałości
Wejdź do świata absolutnej ciszy z naszym Premium STC 45 Phone Pod.Ta kabina biurowa posiada zaawansowaną 7-warstwową strukturę akustyczną, która praktycznie eliminuje hałas zewnętrzny., zapewniając krystalicznie czyste rozmowy i głębokie skupienie.
Budujemy dla długowieczności i spokoju umysłu, wspierając nasze doskonałe rzemiosło z kompleksową 5-letnią gwarancją.Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prywatnej przestrzeni do poufnych rozmów, czy cichego rogu do pracy zdalnej, ta kabina zapewnia bezkompromisową izolację dźwiękową.
Inwestuj w trwałą jakość, ulepsz swoją przestrzeń roboczą dzięki najlepszemu rozwiązaniu dźwiękoszczelnemu już dziś.
| Nazwa produktu | Podkład spotkań dla dwóch osób (KD) |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne | L200 × W120 × H230cm |
| Wymiary wewnętrzne | L186 × W104 × H206cm |
| Materiały budowlane | Płytka metalowa, płytka dźwiękowa z włókien poliestrowych, deska drewniana, bawełna absorbująca dźwięk, warstwa aluminiowa, warstwa anty-strzałowa, szkło 3C |
| Akustyczna wydajność | STC35dB ((± 5dB) /RT0.25S |
| Zasilanie | 100-240V/50-60Hz |
| System wentylacyjny | Turbo + wentylacja stałego ciśnienia przepływem wału (> 250 m3/h) |
| System oświetlenia | System centralnego oświetlenia (3000K/4500K/6000K) |
| Standardowe meble | Biuro ×1 i kanapa ×2 |
| Wymiary opakowania | 226 × 95 × 130 cm |
| Waga brutto | 550 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zastosowanie:
Szkoła, parking, hotel, dom, kiosk, sklep, biuro, strażnica, strażnica, sklep, willa, magazyn, warsztat, fabryka.
Częste pytania:
P: Jak jest wentylacja w komorze roboczej?
O: wyposażony w 2 wentylatory wentylacyjne o niskim poziomie hałasu, zapewniające wysoką wydajność wymiany powietrza (odświeża powietrze około co 5 minut), zapewniając świeże powietrze wewnątrz kapsuły.