| Merknaam: | INYKO |
| Modelnummer: | K230 |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Leveringsvermogen: | 1000 per maand |
Transformeer uw open kantoor in een centrum van productiviteit met onze Commerciële Vergaderruimte voor 6 Personen. Ontworpen voor teams, biedt deze ruime kantoor pod een privé toevluchtsoord voor brainstormen, videogesprekken en samenwerkingsprojecten.
Met een robuust 35±5dB geluidsisolatiesysteem minimaliseert het effectief geluidsafleiding, zodat uw discussies vertrouwelijk blijven en uw focus scherp blijft. Geen gedoe meer met het boeken van externe vergaderruimtes of schreeuwen boven het kantoorgeluid uit — stap gewoon naar binnen en ga aan de slag.
Maximaliseer het potentieel van uw team met een professionele ruimte die voor zichzelf spreekt. De toekomst van kantoor samenwerking is hier.
| Productnaam | Vergaderruimte voor twee personen (KD) |
|---|---|
| Externe Afmetingen | L200 × B230 × H230cm |
| Interne Afmetingen | L214 × B206 × H206cm |
| Constructiematerialen | Plaatmetaal, Polyestervezel akoestisch paneel, Houten bord, Geluidsabsorberend katoen, Aluminiumlaag, Schokbestendige laag, 3C glas |
| Akoestische Prestaties | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| Voeding | 100-240V/50-60Hz |
| Ventilatiesysteem | Turbo + schoorsteen-flow constante druk ventilatie (>250m³/u) |
| Verlichtingssysteem | Centraal verlichtingssysteem (3000K/4500K/6000K) |
| Standaard Meubilair | Bureau ×1 Bank ×2 |
| Afmetingen Pakket | 226 × 143 × 125cm |
| Brutogewicht | 900KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()