| نام تجاری: | INYKO |
| شماره مدل: | K230 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
| توانایی عرضه: | 1000 در ماه |
دفتر کار باز خود را به مرکزی برای بهرهوری تبدیل کنید با کابین جلسه ۶ نفره تجاری ما. این پاد اداری جادار که برای تیمها طراحی شده است، پناهگاهی خصوصی برای طوفان فکری، کنفرانسهای ویدیویی و پروژههای مشترک ارائه میدهد.
با بهرهگیری از سیستم عایق صدای قوی ۳۵±۵ دسی بل، به طور موثری حواسپرتی ناشی از صدا را به حداقل میرساند و اطمینان میدهد که بحثهای شما محرمانه باقی میمانند و تمرکز شما حفظ میشود. دیگر نیازی به رزرو اتاق جلسات خارجی یا فریاد زدن بر سر همهمه دفتر نیست - به سادگی وارد شوید و شروع به کار کنید.
با فضایی حرفهای که خود گویای همه چیز است، پتانسیل تیم خود را به حداکثر برسانید. آینده همکاری در دفتر کار اینجاست.
| نام محصول | پاد جلسه دو نفره (KD) |
|---|---|
| ابعاد خارجی | L200 × W230 × H230 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | L214 × W206 × H206 سانتی متر |
| مواد ساختمانی | ورق فلزی، پنل صوتی الیاف پلی استر، تخته چوبی، پنبه جذب صدا، لایه آلومینیومی، لایه ضد ضربه، شیشه 3C |
| عملکرد صوتی | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| منبع تغذیه | 100-240V/50-60Hz |
| سیستم تهویه | تهویه توربو + شفت-جریان فشار ثابت (>250 متر مکعب بر ساعت) |
| سیستم روشنایی | سیستم روشنایی مرکزی (3000K/4500K/6000K) |
| مبلمان استاندارد | میز ×۱ مبل ×۲ |
| ابعاد بسته بندی | 226 × 143 × 125 سانتی متر |
| وزن ناخالص | 900 کیلوگرم |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()