| Marka Adı: | INYKO |
| Model Numarası: | K230 |
| Adedi: | 1 |
| Ödeme Şartları: | T/T,L/C |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 |
Açık ofisinizi, 6 kişilik toplantı kulübümüzle üretkenlik merkezi haline getirin.Video konferansları, ve işbirliği projeleri.
Güçlü bir 35±5dB ses yalıtım sistemine sahip, gürültü dikkat dağıtımını etkili bir şekilde en aza indirir, konuşmalarınızın gizli kalmasını ve odaklanmanızı sağlıyor.Artık dış toplantı odaları rezervasyonu yok ya da ofis sohbetleri üzerine bağırmak yok sadece içeri girin ve işe başlayın.
Kendi adına konuşan profesyonel bir alanla ekibinizin potansiyelini en üst düzeye çıkarın.
| Ürün Adı | Çift kişilik toplantı pod (KD) |
|---|---|
| Dış Boyutlar | L200 × W230 × H230cm |
| İç Boyutlar | L214 × W206 × H206cm |
| İnşaat Malzemeleri | Yaprak Metal, Polyester lif ses paneli, Ahşap tahta, Ses emici pamuk, Alüminyum katman, Şok karşıtı katman, 3C cam |
| Akustik Performans | STC35dB ((± 5dB) /RT0.25S |
| Güç kaynağı | 100-240V/50-60Hz |
| Havalandırma sistemi | Turbo + asansör akışı sabit basınçlı havalandırma (> 250m3/h) |
| Işıklandırma Sistemi | Merkezi aydınlatma sistemi (3000K/4500K/6000K) |
| Standart Mobilya | Masa ×1 ve kanepe ×2 |
| Paketin Boyutları | 226 × 143 × 125cm |
| Brüt Ağırlık | 900KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()