| Merknaam: | INYKO |
| Modelnummer: | K230 |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Leveringsvermogen: | 1000 per maand |
Transformeer uw open kantoor in een productiviteitscentrum met onze Commerciële Vergadercabine voor 6 Personen. Deze ruime kantoorpod, ontworpen voor teams, biedt een privé toevluchtsoord voor brainstormen, videoconferenties en samenwerkingsprojecten.
Met een robuust geluidsisolatiesysteem van 35±5dB minimaliseert het effectief geluidsafleiding, zodat uw discussies vertrouwelijk blijven en uw focus scherp blijft. Geen boekingen meer van externe vergaderruimtes of schreeuwen boven kantoorgeluid uit - stap gewoon naar binnen en ga aan de slag.
Maximaliseer het potentieel van uw team met een professionele ruimte die voor zichzelf spreekt. De toekomst van kantoorsamenwerking is hier.
| Productnaam | Vergaderpod voor Dubbele Personen (KD) |
|---|---|
| Externe Afmetingen | L200 × B230 × H230cm |
| Interne Afmetingen | L214 × B206 × H206cm |
| Constructiematerialen | Plaatmetaal, Polyestervezel geluidspaneel, Houten bord, Geluidsabsorberend katoen, Aluminiumlaag, Anti-schoklaag, 3C glas |
| Akoestische Prestaties | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| Voeding | 100-240V/50-60Hz |
| Ventilatiesysteem | Turbo + schoorsteen-flow constante druk ventilatie (>250m³/u) |
| Verlichtingssysteem | Centraal verlichtingssysteem (3000K/4500K/6000K) |
| Standaard Meubilair | Bureau ×1 Bank ×2 |
| Afmetingen Pakket | 226 × 143 × 125cm |
| Brutogewicht | 900KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()