| Ονομασία μάρκας: | INYKO |
| Αριθμός μοντέλου: | K230 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,L/C |
| Ικανότητα προμήθειας: | 1000 το μήνα |
Μεταμορφώστε το ανοιχτό σας γραφείο σε ένα κέντρο παραγωγικότητας με την Εμπορική Καμπίνα Συνάντησης 6 Ατόμων. Σχεδιασμένο για ομάδες, αυτό το ευρύχωρο γραφείο προσφέρει ένα ιδιωτικό καταφύγιο για brainstorming, βιντεοκλήσεις και συνεργατικά έργα.
Διαθέτοντας ένα στιβαρό σύστημα ηχομόνωσης 35±5dB, ελαχιστοποιεί αποτελεσματικά τους περισπασμούς θορύβου, διασφαλίζοντας ότι οι συζητήσεις σας παραμένουν εμπιστευτικές και η εστίασή σας παραμένει αιχμηρή. Όχι πια κράτηση εξωτερικών αιθουσών συσκέψεων ή φωνές πάνω από την κουβέντα του γραφείου — απλώς μπείτε μέσα και ξεκινήστε τη δουλειά.
Μεγιστοποιήστε τις δυνατότητες της ομάδας σας με έναν επαγγελματικό χώρο που μιλάει από μόνος του. Το μέλλον της συνεργασίας στο γραφείο είναι εδώ.
| Όνομα Προϊόντος | Καμπίνα Συνάντησης Δύο Ατόμων (KD) |
|---|---|
| Εξωτερικές Διαστάσεις | Μ200 x Π230 x Υ230cm |
| Εσωτερικές Διαστάσεις | Μ214 x Π206 x Υ206cm |
| Υλικά Κατασκευής | Λαμαρίνα, Ακουστικό πάνελ από πολυεστερική ίνα, Ξύλινη σανίδα, Βαμβάκι ηχοαπορρόφησης, Στρώμα αλουμινίου, Στρώμα αντικραδασμικό, Γυαλί 3C |
| Ακουστική Απόδοση | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| Τροφοδοτικό | 100-240V/50-60Hz |
| Σύστημα Εξαερισμού | Τουρμπίνα + σταθερής πίεσης εξαερισμού άξονα (>250m³/h) |
| Σύστημα Φωτισμού | Κεντρικό σύστημα φωτισμού (3000K/4500K/6000K) |
| Βασικά Έπιπλα | Γραφείο x1 Καναπές x2 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 226 x 143 x 125cm |
| Μεικτό Βάρος | 900KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()