| Merknaam: | INYKO |
| Modelnummer: | K230 |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Leveringsvermogen: | 1000 per maand |
Verander je open kantoor in een productiviteitscentrum met onze Commercial 6-Person Meeting Cabin.videoconferenties, en samenwerkingsprojecten.
Met een robuust geluidsisolatiesysteem van 35 ± 5 dB, vermindert het effectief geluidsafleiding, zodat uw gesprekken vertrouwelijk blijven en uw focus scherp blijft.Geen vergaderruimtes meer boeken of schreeuwen over kantoorgesprekken. Ga gewoon naar binnen en ga aan het werk..
Maximaliseer het potentieel van je team met een professionele ruimte die voor zichzelf spreekt.
| Productnaam | Meeting Pod voor twee personen (KD) |
|---|---|
| Externe afmetingen | L200 × W230 × H230cm |
| Interne afmetingen | L214 × W206 × H206cm |
| Bouwmaterialen | Plaat metaal, geluidspaneel van polyestervezel, houten plaat, geluidsdempend katoen, aluminiumlaag, schokbestendig laag, 3C glas |
| Akoestische prestaties | STC35dB ((±5dB) /RT0.25S |
| Stroomvoorziening | 100-240V/50-60Hz |
| Ventilatiesysteem | Turbo + ventilatie met constante druk van de asstroming (> 250 m3/h) |
| Verlichtingssysteem | Centrale verlichting (3000K/4500K/6000K) |
| Standaardmeubilair | Bureau × 1 en bank × 2 |
| Afmetingen van het pakket | 226 × 143 × 125 cm |
| Bruto gewicht | 900 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()