| Ονομασία μάρκας: | INYKO |
| Αριθμός μοντέλου: | K230 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,L/C |
| Ικανότητα προμήθειας: | 1000 το μήνα |
Μετατρέψτε το ανοιχτό γραφείο σας σε κέντρο παραγωγικότητας με την Εμπορική Μονάδα Συνεδριάσεων 6 ατόμων.βιντεοδιάσκεψεις, και συνεργατικά έργα.
Διαθέτοντας ένα ισχυρό σύστημα ηχομόνωσης 35±5dB, μειώνει αποτελεσματικά τον θόρυβο, διασφαλίζοντας ότι οι συζητήσεις σας παραμένουν εμπιστευτικές και η εστίασή σας παραμένει οξεία.Χωρίς να κλείνετε εξωτερικά δωμάτια συνεδριάσεων ή να φωνάζετε πάνω από τα κουβέντα του γραφείου, απλά μπείτε μέσα και ξεκινήστε να δουλεύετε..
Μεγιστοποιήστε το δυναμικό της ομάδας σας με έναν επαγγελματικό χώρο που μιλάει από μόνος του.
| Ονομασία του προϊόντος | Δύο άτομα συνάντηση Pod (KD) |
|---|---|
| Εξωτερικές διαστάσεις | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Εσωτερικές διαστάσεις | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Κατασκευαστικά υλικά | Χάλυβα φύλλο, Πίνακα ήχου από ίνες πολυεστέρα, ξύλινο χαρτί, Αμβλήτρια του ήχου βαμβάκι, στρώμα αλουμινίου, αντι-ογκώδη στρώμα, γυαλί 3C |
| Ακουστική απόδοση | STC35dB ((± 5dB) /RT0.25S |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-240V/50-60Hz |
| Σύστημα εξαερισμού | Επενδύσεις με σταθερή πίεση (πάνω από 250 m3/h) |
| Σύστημα φωτισμού | Κεντρικό σύστημα φωτισμού (3000K/4500K/6000K) |
| Τυπικά έπιπλα | Γραφείο ×1 & Καναπέ ×2 |
| Μέγεθος συσκευασίας | 226 × 143 × 125cm |
| Ακαθάριστο βάρος | 900 κιλά |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()