| نام تجاری: | INYKO |
| شماره مدل: | K230 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
| توانایی عرضه: | 1000 در ماه |
دفتر کار باز خود را با کابین جلسه تجاری 6 نفره ما به مرکزی برای بهره وری تبدیل کنید. این پاد اداری جادار که برای تیم ها طراحی شده است، پناهگاهی خصوصی برای طوفان فکری، کنفرانس های ویدئویی و پروژه های مشترک ارائه می دهد.
با بهره گیری از یک سیستم عایق صوتی قوی 35±5 دسی بل، به طور موثر حواس پرتی ناشی از صدا را به حداقل می رساند و اطمینان می دهد که بحث های شما محرمانه باقی می مانند و تمرکز شما تیز می ماند. دیگر نیازی به رزرو اتاق های جلسه خارجی یا فریاد زدن بر سر همهمه دفتر نیست - به سادگی وارد شوید و شروع به کار کنید.
با فضایی حرفه ای که خود گویای همه چیز است، پتانسیل تیم خود را به حداکثر برسانید. آینده همکاری اداری اینجاست.
| نام محصول | پاد جلسه دو نفره (KD) |
|---|---|
| ابعاد خارجی | L200 × W230 × H230 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | L214 × W206 × H206 سانتی متر |
| مواد ساختمانی | ورق فلزی، پنل صوتی الیاف پلی استر، تخته چوبی، پنبه جذب صدا، لایه آلومینیومی، لایه ضد ضربه، شیشه 3C |
| عملکرد آکوستیک | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| منبع تغذیه | 100-240V/50-60Hz |
| سیستم تهویه | تهویه توربو + شفت جریان با فشار ثابت (>250 متر مکعب بر ساعت) |
| سیستم روشنایی | سیستم روشنایی مرکزی (3000K/4500K/6000K) |
| مبلمان استاندارد | میز ×1 مبل ×2 |
| ابعاد بسته بندی | 226 × 143 × 125 سانتی متر |
| وزن ناخالص | 900 کیلوگرم |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()