| Marka Adı: | INYKO |
| Model Numarası: | K230 |
| Adedi: | 1 |
| Ödeme Şartları: | T/T,L/C |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 |
Açık ofisinizi verimlilik merkezine dönüştürün. Ticari 6 Kişilik Toplantı Kabini ile. Ekipler için tasarlanan bu geniş ofis kabini, beyin fırtınası, görüntülü konferanslar ve işbirliğine dayalı projeler için özel bir sığınak sunar.
Sağlam bir 35±5dB ses yalıtım sistemi ile gürültü dikkat dağıtıcılarını etkili bir şekilde en aza indirir, böylece konuşmalarınız gizli kalır ve odak noktanız keskin kalır. Artık harici toplantı odaları rezerve etmenize veya ofis sohbetlerinin üzerinde bağırmanıza gerek yok - sadece içeri girin ve işe koyulun.
Kendi adına konuşan profesyonel bir alanla ekibinizin potansiyelini en üst düzeye çıkarın. Ofis işbirliğinin geleceği burada.
| Ürün Adı | Çift Kişilik Toplantı Kabini (KD) |
|---|---|
| Dış Boyutlar | U200 x G230 x Y230cm |
| İç Boyutlar | U214 x G206 x Y206cm |
| Yapı Malzemeleri | Sac Levha, Polyester elyaf ses paneli, Ahşap levha, Ses emici pamuk, Alüminyum katman, Darbe önleyici katman, 3C cam |
| Akustik Performans | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| Güç Kaynağı | 100-240V/50-60Hz |
| Havalandırma Sistemi | Turbo + şaft-akışlı sabit basınçlı havalandırma (>250m³/sa) |
| Aydınlatma Sistemi | Merkezi aydınlatma sistemi (3000K/4500K/6000K) |
| Standart Mobilya | Masa x1 Sofa x2 |
| Paket Boyutları | 226 x 143 x 125cm |
| Brüt Ağırlık | 900KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()