| Ονομασία μάρκας: | INYKO |
| Αριθμός μοντέλου: | K212 |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Start From USD $ 2595.00 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 1000 το μήνα |
Καμπίνα ύπνου Inyko STC 45: Ξεκουραστείτε, Δουλέψτε, Επαναλάβετε
Ανακαλύψτε την απόλυτη ευελιξία με την καμπίνα ύπνου Inyko STC 45. Με προηγμένη ακουστική δομή 7 στρωμάτων, αυτός ο θάλαμος προσφέρει ανώτερη ηχομόνωση για απόλυτη ηρεμία.
Σχεδιασμένο ως πολυλειτουργικό θάλαμος, χρησιμεύει ως ένας ήσυχος θάλαμος ύπνου για σύντομους ύπνους, ένας χώρος μελέτης για βαθιά μάθηση ή ένα ιδιωτικό γραφείο για εμπιστευτικές συναντήσεις. Αποκλείστε τον κόσμο και ανανεώστε το μυαλό σας σε απόλυτη σιωπή.
Είτε προετοιμάζεστε για ένα μεγάλο έργο είτε επευφημείτε την ομάδα σας κατά τη διάρκεια του Παγκοσμίου Κυπέλλου αργά το βράδυ, η Inyko διασφαλίζει ότι ξεκουράζεστε και παίζετε χωρίς διακοπή. Inyko: Το ιερό για εργασία, ύπνο και ζωή.
| Όνομα προϊόντος | Θάλαμος συνάντησης για δύο άτομα (KD) |
|---|---|
| Εξωτερικές Διαστάσεις | Μ200 × Π120 × Υ230cm |
| Εσωτερικές Διαστάσεις | Μ186 × Π104 × Υ206cm |
| Υλικά Κατασκευής | Λαμαρίνα, Ακουστικό πάνελ από πολυεστερική ίνα, Ξύλινη σανίδα, Βαμβάκι ηχοαπορρόφησης, Στρώμα αλουμινίου, Αντικραδασμικό στρώμα, Γυαλί 3C |
| Ακουστική Απόδοση | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| Τροφοδοτικό | 100-240V/50-60Hz |
| Σύστημα Εξαερισμού | Σύστημα εξαερισμού Turbo + shaft-flow σταθερής πίεσης (>250m³/h) |
| Σύστημα Φωτισμού | Κεντρικό σύστημα φωτισμού (3000K/4500K/6000K) |
| Βασικά Έπιπλα | Γραφείο ×1 Καναπές ×2 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 226 × 95 × 130cm |
| Μεικτό Βάρος | 550KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εφαρμογές:
Σχολείο, Χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων, Ξενοδοχείο, Σπίτι, Κιόσκι, Στέγαστρο, Γραφείο, Φυλάκιο, Φρουρά, Κατάστημα, Βίλα, Αποθήκη, Εργαστήριο, Εργοστάσιο.
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε: Πώς είναι ο εξαερισμός στον Θάλαμο Εργασίας;
Α: Εξοπλισμένο με 2 ανεμιστήρες χαμηλού θορύβου, προσφέροντας υψηλή απόδοση εναλλαγής αέρα (ανανεώνει τον αέρα περίπου κάθε 5 λεπτά), εξασφαλίζοντας φρέσκο αέρα μέσα στον θάλαμο.