| Marka Adı: | INYKO |
| Model Numarası: | K212 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Start From USD $ 2595.00 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 |
Inyko STC 45 Uyku Kabini: Dinlen, Çalış, Tekrarla
Inyko STC 45 Uyku Kabini ile üstün çok yönlülüğü keşfedin. Gelişmiş 7 katmanlı akustik yapısı ile bu kabin, tam bir huzur için üstün ses yalıtımı sağlar.
Çok fonksiyonlu bir pod olarak tasarlanmış olup, kısa süreli uykular için sakin bir uyku kabini, derin öğrenme için odaklanmış bir çalışma odası veya gizli toplantılar için özel bir ofis olarak hizmet vermektedir. Dünyayı dışarıda bırakın ve zihninizi tamamen sessizlik içinde yenileyin.
Büyük bir projeye hazırlanıyor olun veya Dünya Kupası sırasında takımınızı gece geç saatlerde tezahürat yapıyor olun, Inyko rahatsız edilmeden dinlenmenizi ve oynamanızı sağlar. Inyko: Çalışma, uyku ve yaşam için sığınak.
| Ürün Adı | Çift Kişilik Toplantı Podu (KD) |
|---|---|
| Dış Boyutlar | U200 x G120 x Y230cm |
| İç Boyutlar | U186 x G104 x Y206cm |
| Yapı Malzemeleri | Sac Levha, Polyester elyaf ses paneli, Ahşap levha, Ses emici pamuk, Alüminyum katman, Darbe önleyici katman, 3C cam |
| Akustik Performans | STC35dB(±5dB)/RT0.25S |
| Güç Kaynağı | 100-240V/50-60Hz |
| Havalandırma Sistemi | Turbo + şaft-akış sabit basınçlı havalandırma (>250m³/sa) |
| Aydınlatma Sistemi | Merkezi aydınlatma sistemi (3000K/4500K/6000K) |
| Standart Mobilya | Masa x1 Sofa x2 |
| Paket Boyutları | 226 x 95 x 130cm |
| Brüt Ağırlık | 550KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Uygulamalar:
Okul, Otopark, Otel, Ev, Kiosk, Tezgah, Ofis, Nöbetçi kulübesi, Güvenlik kulübesi, Dükkan, Villa, Depo, Atölye, Fabrika.
SSS:
S: Çalışma Podunda havalandırma nasıl?
C: Yüksek hava değişim verimliliği sunan 2 düşük gürültülü havalandırma fanı ile donatılmıştır (havayı yaklaşık her 5 dakikada bir yeniler), podun içinde taze hava sağlar.