| Marka Adı: | INYKO |
| Model Numarası: | K218 |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Bu kapalı geniş alanlı 4 kişilik çalışma kompartmanı ses emici poliester fiber panelleri, ahşap tahtalar,ve gelişmiş akustik malzemeler, mükemmel ses yalıtım ve konfor sağlar. Entegre egzoz fanları, LED aydınlatma ve güç prizleri tüm karşılama gereksinimlerini karşılar.konumlandırılması kolaydır ve istikrarlı bir operasyon sağlarKişiselleştirme seçenekleri, özel toplantı alanları oluşturmak için idealdir.
| Ürün Adı | 4-6 kişilik toplantı kabı (KD) |
| Dış Boyut | L200*W180*H233cm |
| İç Boyut | L186*W164*H206cm |
| İnşaat Malzemeleri | Yaprak Metal, Polyester lif ses paneli, Ahşap tahta, Ses emici pamuk, Alüminyum katman, Şok karşıtı katman, Yaprak metal, 3C cam |
| Akustik Performans | STC35dB ((± 5dB) /RT0.25S |
| Güç kaynağı sistemi | 100-240V/50-60Hz güç kaynağı |
| Egzoz sistemi | Turbo + asansör akışı sabit basınçlı havalandırma sistemi (hava hacmi > 250m3/h) |
| Işıklandırma Sistemi | 3000K/4500K/6000K merkezi aydınlatma sistemi |
| Mobilya Seçenekleri | Masa*1 ve Kanepe*2 |
| Tek Paket Boyutu | 226*116*134cm |
| Bireysel Brüt Ağırlık | 780KG |
| Ek Özellikler | ENF Sıfır emisyon; Ses yalıtımı; Yangın geçirmez |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ofislerde, açık çalışma alanlarında, eğitim kurumlarında ve tartışma, röportaj yapmak için özel bir toplantı alanına ihtiyaç duyulan herhangi bir alanda kullanmak için mükemmel.Ya da çevreyi rahatsız etmeden küçük takım işbirliği.