| Ονομασία μάρκας: | INYKO |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ218 |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Ευέλικτη συνεργασία, μηδενικά προβλήματα
Σχεδιασμένη για δυναμικές ομάδες, αυτή η αίθουσα γραφείου συνδυάζει ευρύχωρη άνεση με απαράμιλλη ευελιξία.Αποχαιρετήστε τη σκονισμένη κατασκευή και τους μεγάλους χρόνους αναμονής. Η γρήγορη διαδικασία εγκατάστασης σας βοηθά να συνεργαστείτε μέσα σε λίγα λεπτά.Όχι μέρες.
Με κινητό σχεδιασμό, αυτό το περίπτερο προσαρμόζεται στην αλλαγή της διάταξης του γραφείου σας, επιτρέποντάς σας να αναδιαμορφώσετε τον χώρο σας καθώς η ομάδα σας μεγαλώνει.παρέχει την τέλεια ήσυχη ζώνη για συνεδρίες brainstorming και ιδιωτικές συζητήσεις.
Αναβαθμίστε το γραφείο σας με μια μονάδα συνεδριάσεων που κινείται τόσο γρήγορα όσο κι εσείς.
| Ονομασία του προϊόντος | 4-6 άτομα (KD) |
| Εξωτερικό μέγεθος | Δύο χιλιόμετρα |
| Εσωτερικό μέγεθος | Εναλλακτικό μέγεθος |
| Κατασκευαστικά υλικά | Χάλυβα φύλλου, Πίνακας ήχου από ίνες πολυεστέρα, ξύλινο χαρτί, Αξιοσυλλεκτικό βαμβάκι, στρώμα αλουμινίου, στρώμα αντι-σόκ, χάλυβα φύλλου, γυαλί 3C |
| Ακουστική απόδοση | STC35dB ((± 5dB) /RT0.25S |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Εφοδιασμός ηλεκτρικής ενέργειας 100-240V/50-60Hz |
| Σύστημα εξάτμισης | Συστήματα εξαερισμού σταθερής πίεσης με ροή άξονα (όγκος αέρα > 250m3/h) |
| Σύστημα φωτισμού | Σύστημα κεντρικού φωτισμού 3000K/4500K/6000K |
| Επιλογές επίπλων | Γραφείο*1 & Καναπέ*2 |
| Μέγεθος ενιαίας συσκευασίας | 226*116*134cm |
| Ακαθάριστο μοναδικό βάρος | 780 κιλά |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά | ENF Μηδενικές εκπομπές· ηχομόνωση· πυρόστατη |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ιδανικό για χρήση σε γραφεία, ανοικτού σχεδιασμού χώρους εργασίας, εκπαιδευτικά ιδρύματα, και οποιοδήποτε χώρο όπου χρειάζεται ένα ιδιωτικό χώρο συνάντησης για τη διεξαγωγή συζητήσεων, συνεντεύξεις,ή μικρές ομαδικές συνεργασίες χωρίς να διαταράσσουν το περιβάλλον.