| Merknaam: | INYKO |
| Modelnummer: | K105 |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | Start From USD $ 1699.00 |
| Leveringsvermogen: | 1000 eenheid / maand |
Toegankelijkheid en akoestische uitmuntendheid
Deze modulaire hut is ontworpen zonder barrières en zorgt ervoor dat iedereen de voordelen van een eigen werkplek kan genieten.Met een ruime indeling voor een gemakkelijke manoeuvreerbaarheidHet combineert functionaliteit met modern comfort.
Stap naar binnen om een rustige omgeving te vinden, versterkt door een geïntegreerd LED-verlichtingssysteem, dat de perfecte sfeer biedt voor videogesprekken of gefocuste taken.je kunt in alle privacy werken of bellen, vrij van de afleiding van het open kantoor.
Modern ontwerp, superieure akoestiek en toegankelijkheid voor iedereen.
De telefooncel is een onafhankelijke stille ruimte die is ontworpen voor één of twee personen en dient als gespreksplaats of als ontsnapping voor het lawaai van het open kantoor.Ideaal voor bedrijven die speciale ruimtes nodig hebben voor telefoongesprekken of webconferenties (De modulaire vormgeving maakt volledige aanpassing van grootte, materialen,en functies.
| Aantekening | Specificatie (aanpasbaar) |
|---|---|
| Model | K105 (en maatmaat) |
| Interne ruimte | D910 * W920 * H2060 mm |
| Externe afmetingen | D1050 * W1000 * H2300 mm |
| Materialen | Verdikte platen met milieuvriendelijke verf |
| Glas | 8 mm schokbestendig veiligheidsglas |
| Geluidsdichte materialen | Honeycomb aluminium paneel + geluiddicht katoen + geluiddicht ENF kwaliteit board + A kwaliteit akoestisch board |
| Geluidsisolatie | STC35dB (± 5dB) / RT0,75s (± 0,1s) |
| Luchtstroom | 2 ventilatieventilatoren met een laag geluidsniveau (verfrissende lucht ongeveer om de 3 minuten) |
| Verlichting | Natuurlijk licht 3000-6000K |
| Energievermogen | 110-240V/50Hz en 12V |
| met een diameter van niet meer dan 15 mm | 5-holes stopcontact met dubbele USB |
| Bruto gewicht | 380 kg |
| Afmetingen van het pakket | D2260 * W620 * H1250 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A: Absoluut! De Pod-ventilator zorgt voor een comfortabele, temperatuurgeschikte luchtstroom zonder afbreuk te doen aan de akoestische prestaties.
A: Het frisse luchtsystem in de kantoorkamer veroorzaakt geen ander merkbaar lawaai.
De telefooncel blokkeert geen draadloos signaal.
A: Onze Pod is vergelijkbaar met de installatie handleiding, installatie video en verzendlijst.
A: Een enkele kantoorkamer duurt meestal 0,5 tot 1 uur.
2 personen kantoor pods nemen meestal minder dan 2 uur;
4 personen in een kantoorcellen nemen meestal minder dan 3 uur in beslag;
Een kantoor van zes personen duurt meestal vier uur.
A: Neem op elk moment contact op met het klantenservice team. Ons team zal uw probleem beoordelen en een oplossing voorstellen.
A: De leveringscyclus duurt in het algemeen 7-12 dagen.
A: Elke Pod heeft 5 jaar garantie.
Schade, waaronder maar niet beperkt tot misbruik, door de gebruiker veroorzaakte schade, vloeistofbeschadiging, schimmel of besmetting, is niet onder deze garantie.
A: We zijn fabriek en ondersteuning Sample oreder,OEM, ODM, OBM
A: Ja, de grootte, de buitenkleur, de interieurconfiguratie en andere kenmerken kunnen worden aangepast volgens uw vereisten.