| Ονομασία μάρκας: | INYKO |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ105 |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Start From USD $ 1699.00 |
| Ικανότητα προμήθειας: | 1000 μονάδα / μήνα |
Η Προσβασιμότητα Συναντά την Ακουστική Αριστεία
Ζήστε την πραγματική συμπερίληψη με τον Ηχομονωμένο Θάλαμο Τηλεφώνου μας, Προσβάσιμο για Αναπηρικό Αμαξίδιο. Σχεδιασμένο χωρίς εμπόδια, αυτό το αρθρωτό γραφείο διασφαλίζει ότι όλοι απολαμβάνουν τα οφέλη ενός ιδιωτικού χώρου εργασίας. Με ευρύχωρη διάταξη για εύκολη ευελιξία, συνδυάζει λειτουργικότητα με σύγχρονη άνεση.
Μπείτε μέσα για να βρείτε ένα γαλήνιο περιβάλλον ενισχυμένο από ένα ενσωματωμένο σύστημα φωτισμού LED, παρέχοντας την τέλεια ατμόσφαιρα για βιντεοκλήσεις ή εστιασμένες εργασίες. Με ανώτερη ηχομόνωση, μπορείτε να εργαστείτε ή να πραγματοποιήσετε κλήσεις με απόλυτη ιδιωτικότητα, ελεύθεροι από τους περισπασμούς του ανοιχτού γραφείου.
Μοντέρνος σχεδιασμός, ανώτερη ακουστική και προσβασιμότητα για όλους. Αναβαθμίστε το γραφείο σας με ένα θάλαμο που λειτουργεί για όλους.
Ο θάλαμος τηλεφώνου είναι ένα ανεξάρτητο ήσυχο δωμάτιο σχεδιασμένο για ένα ή δύο άτομα, που λειτουργεί ως χώρος συνομιλίας ή απόδραση από τον θόρυβο των ανοιχτών γραφείων. Ιδανικό για εταιρείες που απαιτούν αποκλειστικούς χώρους για τηλεφωνικές κλήσεις ή διαδικτυακές διασκέψεις (π.χ. Zoom). Παρέχει εξαιρετική ιδιωτικότητα και καταστολή θορύβου, καθιστώντας το την τέλεια συμπληρωματική εγκατάσταση για ανοιχτά γραφεία. Ο αρθρωτός σχεδιασμός επιτρέπει την πλήρη προσαρμογή του μεγέθους, των υλικών και των λειτουργιών.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Μοντέλο | K105 (και προσαρμοσμένα μεγέθη) |
| Εσωτερικός Χώρος | 910 * 920 * 2060 mm (Βάθος * Πλάτος * Ύψος) |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | 1050 * 1000 * 2300 mm (Βάθος * Πλάτος * Ύψος) |
| Υλικά | Ενισχυμένο λαμαρίνα με οικολογικό χρώμα |
| Γυαλί | 8mm ανθεκτικό στην κρούση γυαλί ασφαλείας |
| Ηχομονωτικά Υλικά | Κυψελωτό πάνελ αλουμινίου + βαμβάκι ηχομόνωσης + ηχομονωτική πλακέτα βαθμού ENF + ακουστική πλακέτα βαθμού Α |
| Ηχομόνωση | STC35dB (± 5dB) / RT0.75s (± 0.1s) |
| Ροή Αέρα | 2 ανεμιστήρες εξαερισμού χαμηλού θορύβου (ανανεώνει τον αέρα περίπου κάθε 3 λεπτά) |
| Φωτισμός | Φυσικό Φως 3000-6000K |
| Σύστημα Τροφοδοσίας | 110-240V/50Hz & 12V |
| Πρίζες | Πρίζα 5 οπών με διπλό USB |
| Μεικτό Βάρος | 380 kg |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 2260 * 620 * 1250 mm (Βάθος * Πλάτος * Ύψος) |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Α: Οπωσδήποτε! Ο ανεμιστήρας του Θαλάμου επιτυγχάνει άνετη, ρυθμιζόμενη θερμοκρασιακά ροή αέρα χωρίς να διακυβεύεται η ακουστική απόδοση.
Α: Το σύστημα φρέσκου αέρα στον θάλαμο γραφείου δεν δημιουργεί κανέναν άλλο αισθητό θόρυβο.
Α: Βεβαίως! Ο θάλαμος τηλεφώνου γραφείου δεν μπλοκάρει κανένα ασύρματο σήμα.
Α: Οι Θάλαμοι μας συνοδεύονται από εγχειρίδιο εγκατάστασης, βίντεο εγκατάστασης και λίστα αποστολής.
Α: Ένας μονός θάλαμος γραφείου συνήθως διαρκεί 0,5-1 ώρα.
Οι θάλαμοι γραφείου για 2 άτομα συνήθως διαρκούν λιγότερο από 2 ώρες.
Οι θάλαμοι γραφείου για 4 άτομα συνήθως διαρκούν λιγότερο από 3 ώρες.
Οι θάλαμοι γραφείου για 6 άτομα συνήθως διαρκούν 4 ώρες.
Α: Παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μετά την πώληση οποιαδήποτε στιγμή. Η ομάδα μας θα αξιολογήσει το πρόβλημά σας και θα προτείνει μια λύση αντίστοιχα.
Α: Ο κύκλος παράδοσης είναι γενικά 7-12 ημέρες.
Α: Κάθε Θάλαμος έχει εγγύηση 5 ετών.
Ζημιές, συμπεριλαμβανομένων, ενδεικτικά, της κατάχρησης, ζημιών που προκαλούνται από τον χρήστη, υγρασίας, μούχλας ή προσβολής από παράσιτα, δεν καλύπτονται από αυτήν την εγγύηση.
Α: Είμαστε εργοστάσιο και υποστηρίζουμε παραγγελίες δείγματος, OEM, ODM, OBM.
Α: Ναι, το μέγεθος, το εξωτερικό χρώμα, η εσωτερική διαμόρφωση και άλλα χαρακτηριστικά μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.