| نام تجاری: | INYKO |
| شماره مدل: | K105 |
| مقدار تولیدی: | 1 واحد |
| قیمت: | Start From USD $ 1699.00 |
| توانایی عرضه: | 1000 واحد در ماه |
دسترسی با تعالی صوتی ملاقات می کند
با غرفه صوتی قابل دسترسی با ویلچر ما، فراگیری واقعی را تجربه کنید. این کابین مدولار که بدون مانع طراحی شده است، تضمین می کند که همه از مزایای یک فضای کاری خصوصی بهره مند می شوند. این محصول با چیدمان جادار برای مانور آسان، عملکرد را با راحتی مدرن ترکیب می کند.
قدم به داخل بگذارید تا محیطی آرام را بیابید که با یک سیستم نورپردازی LED یکپارچه تقویت شده است و فضایی عالی برای تماس های ویدیویی یا کارهای متمرکز فراهم می کند. با عایق صوتی برتر، می توانید با حفظ حریم خصوصی کامل، بدون حواس پرتی های دفتر باز، کار کنید یا تماس بگیرید.
طراحی مدرن، آکوستیک برتر و دسترسی برای همه. دفتر خود را با غرفه ای ارتقا دهید که برای همه کار می کند.
غرفه تلفن یک اتاق ساکت مستقل است که برای یک یا دو نفر طراحی شده است و به عنوان فضای مکالمه یا فرار از نویز طرح باز دفتر عمل می کند. ایده آل برای شرکت هایی که به مناطق اختصاصی برای تماس های تلفنی یا کنفرانس های وب (مانند زوم) نیاز دارند. این محصول حریم خصوصی و سرکوب صدا استثنایی را فراهم می کند و آن را به یک تسهیلات مکمل عالی برای دفاتر باز تبدیل می کند. طراحی مدولار امکان سفارشی سازی کامل اندازه، مواد و عملکرد را فراهم می کند.
| ویژگی | مشخصات (قابل تنظیم) |
|---|---|
| مدل | K105 (و اندازه های سفارشی) |
| فضای داخلی | D910 * W920 * H2060 میلی متر |
| ابعاد خارجی | D1050 * W1000 * H2300 میلی متر |
| مواد | ورق فلزی ضخیم شده با رنگ سازگار با محیط زیست |
| شیشه | شیشه ایمنی مقاوم در برابر ضربه 8 میلی متر |
| مواد عایق صدا | پنل آلومینیومی لانه زنبوری + پنبه عایق صدا + تخته عایق صدا درجه ENF + تخته آکوستیک درجه A |
| عایق صدا | STC35dB (± 5dB) / RT0.75s (± 0.1s) |
| جریان هوا | 2 فن تهویه کم صدا (هوا را تقریباً هر 3 دقیقه تازه می کند) |
| نورپردازی | نور طبیعی 3000-6000K |
| سیستم برق | 110-240V/50Hz & 12V |
| سوکت ها | سوکت 5 سوراخه با USB دوگانه |
| وزن ناخالص | 380 کیلوگرم |
| ابعاد بسته بندی | D2260 * W620 * H1250 میلی متر |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
پاسخ: کاملاً! فن غرفه جریان هوای راحت و تنظیم شده از نظر دما را بدون به خطر انداختن عملکرد صوتی فراهم می کند.
پاسخ: سیستم هوای تازه در غرفه اداری هیچ صدای قابل توجه دیگری ایجاد نمی کند.
پاسخ: بله! غرفه اداری تلفن مسدود کننده هیچ سیگنال بی سیم نخواهد بود.
پاسخ: غرفه های ما با دفترچه راهنمای نصب، ویدیوی نصب و لیست حمل و نقل مطابقت دارند.
پاسخ: مونتاژ غرفه اداری تک نفره معمولاً 0.5-1 ساعت طول می کشد.
غرفه های اداری دو نفره معمولاً کمتر از 2 ساعت طول می کشد؛
غرفه های اداری چهار نفره معمولاً کمتر از 3 ساعت طول می کشد؛
غرفه های اداری شش نفره معمولاً 4 ساعت طول می کشد.
پاسخ: لطفاً در هر زمان با تیم خدمات مشتری پس از فروش تماس بگیرید. تیم ما مشکل شما را ارزیابی کرده و راه حل مناسب را پیشنهاد خواهد داد.
پاسخ: چرخه تحویل به طور کلی 7-12 روز است.
پاسخ: هر غرفه دارای 5 سال گارانتی است.
آسیب ها شامل، اما نه محدود به سوء استفاده، آسیب ناشی از کاربر، آسیب مایع، کپک یا هجوم، تحت پوشش این گارانتی نیستند.
پاسخ: ما کارخانه هستیم و از سفارش نمونه، OEM، ODM، OBM پشتیبانی می کنیم.
پاسخ: بله، اندازه، رنگ بیرونی، پیکربندی داخلی و سایر ویژگی ها را می توان مطابق با الزامات شما سفارشی کرد.