| Marka Adı: | INYKO |
| Model Numarası: | K105 |
| Adedi: | 1 ünite |
| Fiyat: | Start From USD $ 1699.00 |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 Birim / Ay |
Erişilebilirlik ve Akustik Mükemmellik
Tekerlekli sandalye erişilebilir ses geçirmez standımızla gerçek kapsayıcılığı deneyimleyin.Kolay manevra edilebilirlik için geniş bir düzenle, modern konforla işlevselliği birleştirir.
İçeri girin ve entegre LED aydınlatma sistemi ile geliştirilen huzurlu bir ortam bulun, video görüşmeleri veya odaklı görevler için mükemmel bir ortam sağlayın.Tam bir gizlilik içinde çalışabilir ya da arama alabilirsiniz., açık ofisin dikkatini dağıtan şeylerden uzak.
Modern tasarım, üstün akustik ve herkes için erişilebilirlik.
Telefon kulübesi, bir veya iki kişi için tasarlanmış bağımsız sessiz bir odadır ve sohbet alanı veya açık planlı ofis gürültüsünden kaçmak için kullanılır.Telefon görüşmeleri veya web konferansları için özel alanlar gerektiren şirketler için idealdir (e.g., Zoom) olağanüstü gizlilik ve ses bastırma sağlar, bu da açık ofisler için mükemmel tamamlayıcı bir tesis haline getirir. Modüler tasarım, boyut, malzemeler,ve işlevleri.
| Özellik | Specifikasyon (Kustomlaştırılabilir) |
|---|---|
| Model | K105 (ve özel boyutlar) |
| İç mekan | D910 * W920 * H2060 mm |
| Dış Boyutlar | D1050 * W1000 * H2300 mm |
| Malzemeler | Çevre dostu boya ile kalınlaştırılmış metal levha |
| Cam | 8 mm çarpıma dayanıklı güvenlik camı |
| Ses geçirmez malzemeler | Bal çekirdeği alüminyum paneli + ses geçirmez pamuk + ENF sınıfı ses geçirmez kart + A sınıfı akustik kart |
| Ses yalıtımı | STC35dB (± 5dB) / RT0.75s (± 0.1s) |
| Hava akışı | 2 düşük gürültülü havalandırma fanı (yaklaşık olarak her 3 dakikada bir hava tazeliyor) |
| Işıklandırma | Doğal ışık 3000-6000K |
| Güç Sistemi | 110-240V/50Hz & 12V |
| Soketler | Çift USB'li 5 delikli priz |
| Brüt Ağırlık | 380 kg |
| Paketin Boyutları | D2260 * W620 * H1250 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A: Kesinlikle! Pod fanı, akustik performansı tehlikeye atmadan rahat, sıcaklık düzenli bir hava akışı sağlar.
A: Ofis bölmesindeki temiz hava sistemi başka herhangi bir belirgin gürültü yaratmaz.
Cevap: Elbette! Telefon kulübesinin ofis kapsülü kablosuz sinyalleri engellemez.
A: Pod'larımız kurulum kılavuzu, kurulum videosu ve nakliye listesi ile eşleşiyor.
A: Tek ofis kapsülü genellikle 0.5-1 saat sürer.
2 kişilik ofis kapsülleri genellikle 2 saatten daha az sürer.
4 kişilik ofis kapsuları genellikle 3 saatten daha az sürer.
6 kişilik ofis kapsuları genellikle 4 saat sürer.
Cevap: Lütfen satış sonrası müşteri hizmetleri ekibine herhangi bir zamanda başvurun. Ekibimiz sorununuzu değerlendirecek ve buna göre bir çözüm önerecektir.
A: Teslimat döngüsü genellikle 7-12 gündür.
A: Her Pod'un 5 yıllık garantisi var.
Bu garanti, kötüye kullanım, kullanıcıdan kaynaklanan hasar, sıvı hasarı, küf veya bulaşma gibi hasarları kapsamamaktadır.
A: Biz fabrika ve destek Örnek oreder,OEM,ODM,OBM
A: Evet, boyut, dış renk, iç yapılandırma ve diğer özellikler gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir.